O nas

Od 2011 r. nieprzerwanie od poniedziałku do piątku oraz na zamówienia specjalne również w weekendy Mango dostarcza świeże kanapki, sałatki, obiady, makarony, naleśniki, pierogi oraz ciasta do biur na terenie Łodzi.Realizujemy także zamówienia hurtowe  do wyznaczonej przez Państwa lokalizacji, w wybranym czasie.

Nasze produkty są zawsze najwyższej jakości. Dokładamy największych starań każdego dnia, by jedzenie, które trafia do naszych Klientów było świeże, smaczne i zdrowe.
Pracę zaczynamy już od 3 rano, by do pierwszych Klientów trafić ze śniadaniem na godzinę 8:00.
Stale rosnąca liczba zadowolonych Klientów, przy czuwającej za rogiem konkurencji, pozwala nam wierzyć, że nasze produkty trafiają w gusta najbardziej wymagających konsumentów.
Jesteśmy przekonani, że ciężką pracą, ciągłym staraniom, by przygotowywać coraz smaczniejsze, ciekawsze a jednocześnie zdrowe potrawy, wygrywamy na tym konkurencyjnym i wymagającym rynku.
Zadowolenie i zdrowie naszych Klientów jest dla nas kluczowe.

Aktualna ofertę można pobrać tutaj.  Nie gwarantujemy jednak, ze każdy znajdzie swoją ulubioną kanapkę danego dnia w koszyku naszego sprzedawcy. Wynika to z wielu czynników, m.in. z uwagi na zmienny charakter dostępności sezonowych produktów, czy fakt częstego wprowadzania nowych propozycji do menu. Ofertę na stronie aktualizujemy w miarę możliwości.